Wszelkie prawa zastrzeżone.
   www.maxtour.pl

Podróże trochę inaczej...

Max

Tour

 

Mieszczące się w Dvůr Králové ZOO Safari jest jednym z największych obiektów tego typu w Europie a w mojej ocenie też jednym z najlepszych       i naprawdę wartych odwiedzenia.

 

 

Czeskie ZOO to miejsce w którym możemy podziwiać zwierzęta i piękno przyrody podczas długiego spaceru lub w formie Safari.

 

 

Na zwiedzanie zarezerwujcie naprawdę dużo czasu bo w trzy czy cztery godziny będzie raczej ciężko zwiedzić teren ZOO.

 

 

Na terenie obiektu znajdziemy też wiele atrakcji dodatkowych oraz całkiem dobrą gastronomię.

 

 

Z informacji praktycznych warto zaznaczyć, że na terenie ZOO jest olbrzymi Parking ale i tak szczególnie w sezonie jest problem ze znalezieniem miejsca.

 

 

Ceny biletów są uzależnione od sezonu i mieszczą się w przedziale 175-250 koron a za Safari Bus dodatkowo 50-80 koron.

 

 

Jest też możliwość wjazdu na Safari własnym autem i obecnie kosztuje to 350 koron. Wszystkie podane ceny są z Sierpnia 2020.

 

 

Należy zaznaczyć, że trasa Safari jest dostępna tylko w sezonie letnim. W zależności od sezonu organizowane są różnego rodzaju okolicznościowe eventy jak np. Hallowen w ZOO.

 

 

Bardzo dużo uwagi poświęcono na pakiet dodatkowych atrakcji dla najmłodszych co sprawia, że dzieciom w tym miejscu wyjątkowo się podoba.

 

 

Sam miałem okazję się o tym przekonać w 2019 roku gdzie pomimo niemal 8 godzinnego pobytu w ZOO moja chrześnica i jej siostra nie miały zamiaru wracać do domu i były zachwycone tym miejscem.

 

 

Podsumowując: Naprawdę warto się tam wybrać!

 

 

ZOO Dvůr Králové

23 sierpnia 2020