Wszelkie prawa zastrzeżone.
   www.maxtour.pl

Podróże trochę inaczej...

Max

Tour

 

 

No i stało się. Od kilkunastu godzin mamy już rok 2021 i miejmy nadzieję, że będzie to rok zdecydowanie lepszy niż Covidowy 2020. Jak nowy rok to nie trudno się domyślić nowy sezon turystyczny i nowe plany podróży.

 

 

Jak będzie wyglądać sezon 2021 w turystyce bardzo trudno ocenić bo wszystko będzie zależało od tego jak będzie rozwijać się sytuacja z Covidem. Osobiście pierwszy kwartał spisałem na straty i nie planowałem nic do kwietnia, w którym mam nadzieję turystyka ożyje i znikną ograniczenia.

 

   

Sezon marzy mi się rozpocząć bardzo mocno wraz z początkiem kwietnia i zaplanowany mam jeden wyjazd za drugim. Start w Amsterdamie, później liczę na Motor Show Poznań (że w końcu się odbędzie bo w 2020 pały oba terminy), Lazurowe Wybrzeże i Oldtimer Warsaw Show.

 

 

W maju chcę udać się ponownie do Czarnobyla, następnie Twierdza Bouda i Moto Show w Krakowie (o ile się odbędzie).

 

 

Czerwiec chciałby aby przywitał mnie Rosją, później Zlot Samochodów Zabytkowych w Oławie i American Cars Mania.

 

 

Sezon wakacyjny (lipiec i sierpień) zaplanowany mam ambitnie i mam nadzieję, że uda mi się ten plan zrealizować. Chciałby zrobić opracowany przez siebie specjalny motoryzacyjny tour, w ramach którego chcę odwiedzić: Muzeum Porsche, Muzeum Mercedesa, Muzeum Policyjne, Muzeum Speyer, Muzeum Sinsheim, Muzeum BMW, BMW Welt, Muzeum Transportu w Monachium, Muzeum Lotnictwa w Monachium. 

 

 

Później planuję ruszyć na twierdze Czeskie, Pragę w wersji technicznej (Muzeum Lotnictwa, Techniki, Rolnictwa, KGB), Moto Classic Wrocław, Park dinozaurów, Muzeum Tatry, Kowarkie Western City i Berlin Techniczny.

 

 

Na jesień marzy mi się uciec na dwa tygodnie do Grecji i zrobić 8 wysp. Na zakończenie sezonu może wrócą Jarmarki Bożonarodzeniowe, które w 2020 roku padły przez Covid.

 

 

W między czasie pewnie pojawią się jakieś ,,drobne" kilkugodzinne wypady.

 

 

Co się zrealizuje a co nie, jakie będą komplikacje, modyfikacje podczas sezonu 2021 pokaże czas.

Póki co jestem pozytywnie nastawiony i czekam na START :-)

 

Zaglądajcie od czasu do czasu do zakładki Pomysł na Podróż!

Tam będą pojawiać się informacje o wyjazdach w 2021 do których można będzie się przyłączyć :-)

 

https://www.max944tour.pl/pomysl-na-podroz

 

Plany turystyczne na 2021

01 stycznia 2021