Wszelkie prawa zastrzeżone.
   www.maxtour.pl

Podróże trochę inaczej...

Max

Tour

         Malaga to zdecydowanie piękne miasto i jedno z moich ulubionych w Hiszpanii. Będąc w tym mieście naprawdę warto się wybrać w miejsce święte dla miłośników motoryzacji czyli do Muzeum Motoryzacji, gdzie czeka na nas pełno ciekawych pojazdów  jak ten Aston Martin z poniższego zdjęcia.

 

 

          Muzeum jest duże i na zwiedzanie warto zarezerwować sobie ok 2 - 3 godzin bo naprawdę jest co oglądać w salach podzielonych tematycznie od początków motoryzacji do współczesności, po samochody futurystyczne, Amerykańskie czy samochody gwiazd.

 

 

          Wśród eksponatów znajdziemy takie perełki jak rzadko spotykane modele Aston Martina, Jaguara, Alfa Romeo czy Porsche (zdjęcie poniżej).

 


           Dużo uwagi poświęcono na staranny dobór eksponatów, tak aby stanowiły spójną całość i to widać na pierwszy rzut oka.

 

           Wśród samochodów z kolekcji można napotkać naprawdę wyjątkowe maszyny, które zachwycą swą niecodziennością każdego fana motoryzacji

a trafienie gdziekolwiek na podobny egzemplarz może być bardzo trudne.

 

 

             Moim zdaniem jest to jedno z najlepszych muzeów motoryzacji w jakich byłem, a miałem okazję zwiedzić ich całkiem sporo. Idealne miejsce na relaks w otoczeniu pięknych maszyn. Tak to jest coś co lubię... bardzo lubię :-) .

 

 

Polecam każdemu miłośnikowi motoryzacji bo WARTO :-)

 

 

 

 

 

 

Muzeum Motoryzacji w Maladze

11 kwietnia 2020