Wszelkie prawa zastrzeżone.
   www.maxtour.pl

Podróże trochę inaczej...

Max

Tour

 

Jeżeli chciałbyś zobaczyć najsłynniejsze miejsca turystyczne z Polski i Europy poświęcając na ten cel jedynie kilka godzin to koniecznie powinieneś odwiedzić MINIEUROLAND  w Kłodzku czyli Park Miniatur w którym będziesz miał okazję zobaczyć topowe atrakcje turystyczne z tym, że w mniejszej skali.

 

 

Poza miniaturowymi budowlami duży nacisk postawiono na otoczenie w którym odnajdziemy wiele drzew, krzewów, kwiatów, altan, mostków, platform widokowych, huśtawek oraz plac zabaw dla dzieci.

 

 

W Minieurolandzie organizowane są także imprezy taki jak ,,Święto Kwiatów" oraz działa całkiem dobra gastronomia i sklepik z pamiątkami.

 

 

Miniatury są ustawione tematycznie i całokształt naprawdę może się podobać.

 

 

Duży nacisk postawiono również na atrakcje lokalne turystyczne, których idealnie odwzorowane miniatury zachęcają do odwiedzenia oryginałów.

 

 

Najbardziej rzucającą się miniaturą jest Wieża Eiffla, która jest największym obiektem w całym parku miniatur.

 

 

Największym plusem miniatur jest ich bardzo dokładne odwzorowanie. Naprawdę zrobiono tu kawał dobrej roboty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciekawym akcentem jest też wykorzystanie legendy ,,Złotego Pociągu", którego wizualizację też mamy okazję zobaczyć.

 

 

Minieuroland to także świetne miejsce na relaks w wiszącym fotelu bujanym.  Osobiście uwielbiam spędzać w nim słoneczne popołudnie i podziwiać piękne połączenie miniatur i kwiatów.

 

 

Tak więc jeśli jesteś w Kłodzku lub okolicach i masz 2-4 godziny czasu wolnego koniecznie wpadaj do Minieurolandu. Naprawdę warto :-)

 

 

MINIEUROLAND

25 czerwca 2020