Wszelkie prawa zastrzeżone.
   www.maxtour.pl

Podróże trochę inaczej...

Max

Tour

 

          Fort Bravo to sympatyczne miasteczko westernowe w Hiszpanii w rejonie Almeria, gdzie nakręcono sporo filmów (głównie Westernów) a dziś jest jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych w tamtym rejonie.

 

 

           Całość jest sporej wielkości i pozawala się przenieść w Świat Dzikiego Zachodu znanego z westernów i filmów przygodowych np. Indiany Jones.

 

 

          Szczególną uwagę warto zwrócić na piękny krajobraz naturalny w który wspaniale wkomponowano makiety budynków – tworzy to naprawdę fenomenalny klimat. Czasami ma się wrażenie jakby się dokonało podróży w czasie.

 

 

             Dopełnieniem całości są moim zdaniem rewelacyjnie wykonane na żywo przedstawienia westernowe, które wyglądają lepiej niż na filmach i zabarwione są nutką humoru. Trzeba przyznać, że popisy kaskadersko – aktorskie są na naprawdę wysokim poziomie i można by to oglądać cały dzień.

 

 

          Podobnie dużo zabawy sprawia przejazd dyliżansem jak czy spacerek po tym urokliwym westernowym miasteczku.

 

 

          Na zakończenie dnia warto wstąpić na piwko lub jakieś jedzonko do klimatycznego lokalu w stylu rodem z Westernu i po uczestniczyć w kolejnym pokazie filmu na żywo :-) a przy odrobinie chęci nawet wejść w jedną z ról.

 

 

 Naprawdę warto się tam wybrać !!!

       

Fort Bravo - Hiszpański Dziki Zachód

19 kwietnia 2020