Wszelkie prawa zastrzeżone.
   www.maxtour.pl

Podróże trochę inaczej...

Max

Tour

 

Auto Nostalgia 2020 to jedyna impreza motoryzacyjna odbywająca się w hali na jakiej miałem okazję być w tym roku i muszę przyznać, że był to jej największy minus. W czasie Koronoszału umiejscowienie imprezy w hali nie wróży nic dobrego pod względem komfortu udziału.  

  

 

 

Co do samej imprezy to była wyjątkowo skromna a zwiedzających było mało. Naprawdę było biednie w porównaniu do poprzednich edycji co z całą pewnością nie jest winą organizatorów a sytuacji spowodowanej COVIDEM i ,,dziwnymi" moim zdaniem ograniczeniami wprowadzanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

 

 

Mimo kameralnego formatu edycji 2020 było na co popatrzeć i spędzić około 90 minut w towarzystwie motoryzacyjnej klasyki.

 

 

Podobnie jak na innych imprezach tego typu znów sporą reprezentację stanowiły Mercedesy i jak dla mnie jest to na ,,plus".

 

 

Reprezentacja modeli Porsche była w tym roku wyjątkowo skąpa ale piękne 928 ratowało sytuację.

 

 

Największy minus tegorocznej edycji to brak wśród wystawców klubów motoryzacyjnych z niewielkimi wyjątkami jak Klub Citroena. I tu kierują pozdrowienia do szefa stoiska z którym miałem okazję sobie trochę pogadać i powiem tak: uwielbiam ludzi z taką pasją!!!

 

 

Oczywiście na targach nie zabrakło kilku modeli BMW w tym piękna seria 6 z powyższego zdjęcia.

 

 

Mi w oko wpadło natomiast żółte Ferrari i mam nadzieję, że może kiedyś uda mi się coś takiego sobie kupić.

 

 

Podsumowując edycję 2020 powiem tak: było fajnie ale niestety pozostaje lekki niedosyt w porównaniu do edycji 2019. No cóż jakie czasy takie targi.

 

 

Auto Nostalgia 2020

11 października 2020